Friday, November 9

Goodbye Barclays...

Baigėsi mano darbo savaitė... labai liūdna. Nebenorėjau palikti to pastato, tų žmonių. Per šia savaite ne tik kad sužinojau, kas yra darbas, pasisėmiau viiisokiausiu IT žinių (HTML, Java, JavaScript, Scrum, CSS), bet ir susipažinau su nuostabia komanda dirbančia Barclays. Na bet viskas, kas turi pradžia, turi ir pabaigą tai bent dalelę Barclays su savim nešiosiuos tušinukų, užrašų knygelių ir šniūrelių raktams pavidalu :D Šiaip gal nebūčiau taip liūdėjus jeigu ne sėkminga paskutinė diena. Šiandienai mes turėjome paruošti prezentacijas apie savo praktikos savaitę ir ryte jas pristatinėjom 13 Barclays Technology Centre Lithuania vadovų. tarp jų buvo ir pats pačiausias, už jį Lietuvoje aukštesnių nėra. Tai tikrai galvojau, kad bus sudėtinga pristatinėti, juk ten rimti žmonės, vadovai gi. Visiškai pakeičiau nuomonę, visi vadovai na nėra jie žvėrys, nesuvalgys ir visą laiką jautėsi tokie jų palaikantys žvilgsniai ir šypsenos, o ką jau kalbėti kai visi 13 pradeda juoktis. Tai po pristatymo pasijautė ne tik tas palengvėjimas, bet ir nuotaika pakilo 100% tada supratau, kad viskas baigėsi, bet pabaigai aš atidaviau maximumą ir padariau, išmokau, išgirdau tiek kiek galėjau ir dar su kaupu.
Ačiū Barclays, kad pasitikėjo ir priėmė mane, lieku skolinga ir nuoširdžiai tikiuosi dar kada pasimatyti su tais žmonėmis.


2 comments:

 1. Kviečiu sudalyvauti mūsų rengiamame konkurse :)
  http://partyinlouboutins.blogspot.com/2012/11/giveaway.html#comment-form

  ReplyDelete
 2. Hello!
  After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot".
  "International Directory Blogspot" It's 159 Countries and 5920 Websites !
  Missing yours join us
  If you join us and follow our blog, you will have many more visitors.
  It's very simple, you just have to follow our blog, enter your Country and your blog url in a comment, and you will be automatically integrate into the Country list.
  We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world and to share different passions, fashion, paintings, art works, photos, poems.
  So you will be able to find in different countries other people with passions similar to your ones.
  I think this community could also interest you.
  We ask you to follow the blog "Directory" because it will give you twice as many possibilities of visits to your blog!
  Thank you for your understanding.
  Please follow our blog, it will be very appreciate.
  I wish you a great day, with the hope that you will follow our blog "Directory".
  After your approval to join us, you will receive your badge
  We ask that you follow our blog and place a badge of your choice on your blog, in order to introduce the "directory" to your friends.
  Regards
  Chris
  I follow your blog, I hope it will please you
  To find out more about us, click on the link below:
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

  ReplyDelete