Friday, October 26

Good life!

PATEKAU į anksčiau post'e minėtą projektą "Sėkmės mokyklą" . Intervių rodos buvo toks vidutiniškas, bet praėjaaau!! Dar netikiu tuo :D Po atostogų ne į mokyklą eisiu, o tiesiai į darbą ! Tik dar neaišku, koks tas darbas bus :)) Reiks palaukti iki antradienio, kad sužinočiau...
O tuo tarpu, rodos irgi neminėjau, buvau išrinkta ir į savo mokyklos Mokinių tarybą ! Per tą laiką spėjau sudalyvauti MEP projekte, o jei paprasčiau, ten simuliavom Europos parlamento veiklą, dirbom komitetuose, kūrėm rezoliucijas, vėliau plenariniame posėdyje jas pristatinėjome. Iš tiesų užsikabinau labai ir lapkričio pradžioje su grupele žmonių važiuosim į regioninį MEP'ą Alytuje ( aišku, jei pateksime, bet yra daug šansų ).
O ateinantį pirmadienį 8:30 ryte su MT judėsime link sodybos Pusvarsnėlių kaime, kur vyks komandos formavimo seminaras!!! Žiauriai laukiu, ten tiek daug žaidimų visko visko būna, o dar lauks kubilas, pirtis! Beje pati sodyba ant ežero kranto. Pro mūsų kambarį iškart galima išeiti į balkoną, iš kurio atsiveria ežero vaizdas ! How cool is that?! Kodėl sakau mūsų kambarį? Nes toje sodyboje jau lankysiuosi 3 kartą, o vienas kambarys jau 2 metai iš eilės buvo užimamas mūsų chebrytės, taip kad ir šiais metais jo tikrai niekam neatiduosiu :D2 comments: